Panevėžio bokso klubas Olimpietis

Panevėžio miesto bokso klubas „Olimpietis“ ugdo profesionalius sportininkus, kurie yra tikri bokso ringo džentelmenai. Bokso klubo treneriai

auklėtiniams skiepija ir ugdo pagarbą vyresniems, priešininkui.

Bokso klubo „Olimpietis“ misija - ne tik populiarinti bokso sporto šaką, bet ir sudaryti kuo daugiau galimybių mokytis šią sporto šaką, tobulinti jos techniką ir  pasiekti aukštų rezultatų įvairiose Lietuvos, Europos ar net pasaulinio lygio varžybose.

Bokso klubo „Olimpietis“ uždaviniai – bendruomenės telkimas, sportinio gyvenimo aktyvinimas ir koordinavimas, jaunimo užimtumo plėtojimas, socialiai  remtinų šeimų vaikų ir žmonių su negalia integracija.

Geriausias Panevėžio miesto boksininkas, Europos čempionas, sidabro ir bronzos medalių laimėtojas, pasaulio čempionatuose ir dviejose olimpinėse žaidynėse  kovojęs Vitalijus Karpačiauskas šiuo metu dirba bokso treneriu bokso klube „Olimpietis“.

Bokso klubas išugdė ne tik šį talentingą sportininką. V. Karpačiauskas yra vienas iš keturių Lietuvos boksininkų, išrinktų geriausiu 1993 m. Lietuvos  sportininku. Bokso klube „Olimpietis“ karjerą pradėjo ne vienas garsus boksininkas. Čia pirmus savo sportinės karjeros žingsnius žengė 14 kartų Lietuvos  vyrų  čempionatą laimėjęs Marius Vyšniauskas, daugkartiniai šalies čempionai Audrius Nemanis ir Vytautas Ūlys.

Bokso klube „Olimpietis“ (Naujamiesčio g. 45, Panevėžyje), kuris  buvo įkurtas 2001 m., treniruotes lanko berniukai ir mergaitės. Čia renkasi ir  treniruojasi mokiniai nuo pradinių klasių. Ne visi moksleiviai nori ir gali siekti aukščiausių sporto rezultatų, daugelis jų bokso treniruotes lanko norėdami  sustiprėti, įgauti pasitikėjimo savo jėgomis. Vakarais bokso klube treniruojasi žmonės, kurie boksu užsiima kaip lavinamąja priemone, siekdami sustiprėti fiziškai, atsigauti po dienos darbų.

Jauniesiems sportininkams vasaros atostogų metu rengiamos vasaros sportinio sveikatingumo stovyklos. Dažniausiai sportininkai stovyklauja vaizdingose Zarasų rajono apylinkėse. Jaunuosius sportininkus ugdo treneriai Piotras Prokofjevas, Aleksandras Laučenkovas, Vitalijus Karpačiauskas ir Marius Vyšniauskas.

Gabiausi Panevėžio miesto boksininkai, bokso klubo „Olimpietis“ auklėtiniai mokosi Panevėžio Sporto gimnazijoje. Joje kartu mokosi ir treniruojasi gabiausi boksininkai iš visos Lietuvos. Sporto Gimnazijos mokinius treniruoja treneris Julius Kibas. Šiuo metu Sporto gimnazijoje mokosi keturi gabiausi bokso klubo „Olimpietis“ auklėtiniai.

 

Naujausia informacija

line.png

 

 XVIII
  XVIII

 Karpaciausko bokso Turnyras
  Karpaciausko bokso Turnyras

 2015 11 05- 07
  2015 11 05- 07